Uzavření školky

Od úterý 8. 12. 2020 je mateřská škola do odvolání uzavřena.
Z důvodu nepříznivé epidemiologické situace a vysokého počtu pozitivně testovaných zaměstnanců na covid-19 rozhodla Krajská hygienická stanice Pardubice o uzavření celé mateřské školy, a to od 8. 12. 2020 do odvolání, minimálně do pátku 11. 12. 2020

Mateřské škola se opět otevře, jakmile se po nemoci vrátí tolik zaměstnanců, abychom mohli obnovit provoz se zajištěním nezbytných činností (stravování dětí, úklid). Třídy se budou vracet postupně po ukončení povinné karantény, stanovené v rozhodnutí z KHS Pardubice.

Všechny nové informace zašleme včas všem rodičům, aby mohli dále řešit své rodinné i pracovní záležitosti.

Je nám moc líto, že se nám virus nevyhnul a takto zkomplikoval situaci v mnoha rodinách našich dětí.  Doufáme, že uzavření školky nebude trvat dlouho.

 


Pro 05, 2020 | Kategorie Aktuálně, Úvodní stránka
bottom