Den dětí s tygříkem

Mezinárodní den dětí jsme oslavili opravdu parádně.Na naši zahradu přijeli lektoři Tom, Kuba, Zuzka a Bára ze společnosti Tom Talent a připravili dětem dopoledne plné hudby, sportování, her a dobré nálady. Rozmanité úkoly zvládly i ty nejmenší děti a všechny se těšily na toho nejdůležitějšího: na velikého tygra. Co na tom, že byl „jen jako“, některé děti se možná i trošku bály… Ale strach se rozplynul, jakmile se tygr roztančil a pozval děti na minidiskotéku. Pak už  všude zářily jen dětské úsměvy.

Protože Den dětí je jen jednou v roce, tak jsme dětem dopřáli k obědu opravdový hamburger a hranolky.  Ale pozor! Vše bylo připraveno v naší kuchyni, zdravě, bez smažení a  se spoustou zeleniny. A hranolky? Ty byly mrkvové, pečené na pečícím papíru bez tuku v konvektomatu. Pro děti to bylo velké překvapení, takhle přece obvykle ve školce nevaříme!

Přejeme všem dětem k jejich svátku jen to dobré a nejlepší, hlavně však světlou a nadějnou budoucnost.

Čvn 01, 2022 | Kategorie Aktuálně, Úvodní stránka