Dny otevřených dveří

Mateřská škola Klubíčko „otevírá své dveře“ všem zájemcům o přijetí jejich dítěte od září 2020. Ve dnech od 6. do 8. dubna 2020 mohou rodiče navštívit mateřskou školu a dozvědět se vše potřebné ke svému rozhodnutí o zápisu dítěte do naší školky.

Program  je následující:

  • v pondělí 6. 4. od 16,00 hodin proběhne informativní setkání se ředitelkou mateřské školy a její zástupkyní, dále pak prohlídka všech tříd. Na setkání rodiče dostanou informace o formalitách zápisu do mateřské školy, o našem vzdělávacím programu, o tom, jak to v naší školce chodí.   Naše setkání je určeno pouze dospělým, děkujeme za pochopení. 
  • od úterý  7. 4. se pak mohou rodiče domluvit s třídními učitelkami na návštěvě konkrétní třídy. Potřebné kontakty na učitelky dostanou všichni účastníci pondělní informativní schůzky.

Srdečně vás zveme a těšíme se na všechny, kteří k nám přijdou na návštěvu!


Úno 21, 2020 | Kategorie Aktuálně, Úvodní stránka
bottom