Hurá, lyže!

Tak už zase lyžujeme.Po roční přestávce se opět rozběhl lyžařský kurz v Hlinsku. Minulý týden se teplo a déšť postaraly o velikou oblevu a děti si musely pár dnů počkat.  Tento týden už mrzne jaksepatří, sněhová děla se postarala o bílou pokrývku a slunce ji rozzářilo do jiskřivých odlesků.  Ideální počasí na první lyžování. Osvědčení instruktoři ze Ski Fanaticu vědí co a jak a s dětmi to opravdu umí. I ty, které stály na lyžích úplně poprvé, si to užily a určitě se už  něco málo naučily.  Čekají je ještě čtyři výjezdy do hlineckého skiareálu a na tom posledním se už všechny děti svezou na vleku a sjedou si celý svah. Jediné, co nemůžeme ovlivnit, je počasí. Snad bude letošní zima přívětivá a umožní malým lyžařům odjezdit celý kurz podle plánu.

Led 12, 2022 | Kategorie Aktuálně, Úvodní stránka