Jak to chodí v lese

V Červeném klubíčku letos otevřeli starý kufr plný různých příběhů. V jednom z nich se zrovínka teď vypráví o lese a jeho kouzlech. Taková lesní strašidla, to je velký zážitek. Markéta Havlová je dětem ukázala ve své muzikoterapeutické pohádce Jak si vychovat lesní strašidlo. A co teprve osobní návštěva lesní léčitelky „divoženky mechové“! Ta děti zcela okouzlila. Její léčivé čaje a lektvary z darů lesa byly velká dobrota.

Lesní téma pokračovalo do podzimních barev, tvoření z přírodnin, básní, písní i nějakých zdravých dobrot. Vlastnoručně připravený jablečný puding s piškoty a chia semínky děti sluply raz dva.

Les ve školce se pomalu uzavírá a starý kufr ukrývá další poutavé příběhy. O čempak asi budou?

Říj 22, 2021 | Kategorie Aktuálně, Úvodní stránka