Když dva se rádi mají

Přesně takto se jmenuje projekt, kterým se právě zabývají děti i učitelky ve Žlutém klubíčku.Téma „rodina“ a vše co s ní souvisí probírají už několik týdnů.  A že je o čem si povídat: začali od miminka a pokračují po časové ose až ke stáří.  O miminko je potřeba se postarat, máma i táta mají plné ruce práce, některé z nich si děti vyzkoušely, třeba přenést kočárek přes překážku nebo uvařit kaši.  Krásné a dojemné jsou fotky dětí z jejich miminkovského období, ze kterých vznikla malá třídní fotovýstava.  K prvním narozeninám patří dort, a tak si ho společně upečeme. A aby byl trochu zdravější, ozdobíme ho tvarohem a čerstvým ovocem. Po dortu se jen zaprášilo! Do portfolií dětí přibyly další fotky a výtvarné práce k tématu a stále je co dělat, o čem si povídat… Rodina prostě děti baví, a to je fajn.


Úno 10, 2019 | Kategorie Aktuálně
bottom