Když je vody příliš…

Jednu ze tříd v přízemí vytopila voda z prasklé vodovodní hadičky. Ranní příchod do třídy, kde pod umyvadlem tryskala proudem teplá voda a rozlévala se všude kolem, nebyl vůbec příjemný.  Po rychlé „záchranné akci“ instalatérů z firmy Instal jsme zjistili, že praskla vodovodní hadička a voda zřejmě tekla několik hodin do okolních místností.  Ve třídě, v umývárně, v šatně, v chodbách bylo kolem tří centimetrů vody. Naštěstí zrovínka ten den jely děti na dopolední výlet, takže jsme mohli vše vytřít a uklidit. Velikou pomoc nám poskytli rodiče našich dětí, kteří zareagovali na rychlou emailovou prosbu. Přišli, pustili se s námi do vytírání a stěhování všeho mokrého zařízení třídy ven. A že toho bylo! Odpoledne nám zase pomohli vše nastěhovat do již sušší třídy. Děti jsme do konce týdne přestěhovali jinam, pojišťovna Kooperativa rychle zareagovala na ohlášenou škodu a tak jsme mohli objednat nové vybavení, které voda zničila.  Teď už pohroma skoro není znát, a až se doveze nový koberec a nový nábytek, zbydou po ní jen fotografie.  Naštěstí!


Zář 29, 2020 | Kategorie Aktuálně, Úvodní stránka
bottom