Klubíčko zpívá koledy 2017

Na neformálním předvánočním zpívání na nádvoří mateřské školy se sešly desítky dětí, rodičů i dalších návštěvníků. Letošní vánoční zpívání se neslo v duchu tradičních českých písní a koled. Uzpívat je s tak velikým „souborem zpěváků“ nám pomohla audiotechnika a dobrá vůle všech přítomných :-).  Na  nádvoří jsme se mohli setkat a pozdravit s mnoha rodiči, s nimiž se denně nevídáme, s prarodiči našich dětí, s jejich sourozenci, kteří již chodí do školy.  Viděli jsme je moc rádi. Po zpívání jsme nabídli velkým i malým zpěvákům vánočku a pro radost dětí rozsvítil potemnělou oblohu tradiční ohňostroj.  Vánoce už byly za dveřmi, tak snad všem splnily jejich tajná přání a snad si je všichni užili podle svých představ.

Foto Tereza Kembická

Led 07, 2018 | Kategorie Stalo se
bottom