Konečně ve školce

Děti si první dny ve školce po obnovení provozu opravdu užívají. V pondělí ráno jsme po deseti týdnech odloučení s napětím očekávali, jak budou děti reagovat, zda po tak dlouhé době doma s rodiči nebudou slzičky a stýskání. Velice nás potěšilo, že skoro všechny děti přišly s úsměvem a radostí, že jsou opět ve svých třídách mezi kamarády. A pokud ukápla nějaká ranní slzička, tak hodně rychle zmizela. Dopoledne si už ve všech třídách spokojeně hrály dvojice či malé skupinky dětí a bylo zřejmé, jak je jim dobře. I ve školce máme nová pravidla a preventivní opatření, na která si děti i jejich rodiče musí zvyknout. Všichni je přijali hladce a bez nejmenších problémů.  Zdá se, že nepříznivé pro nás je zatím jenom počasí. Brání nám naplno využívat naši krásnou zahradu. Proto jsme vděční za každý sluneční paprsek a kdykoli se objeví, jdeme s dětmi ven. Máme před sebou ještě celý červen, tak snad nám počasí dopřeje více času pro pobyt dětí venku, na zahradě.


Kvě 28, 2020 | Kategorie Aktuálně, Úvodní stránka
bottom