Loučení se školáky

Letos odchází do školy  všechny děti z Červeného klubíčka.

V neobvyklém školním roce máme neobvyklou událost – do první třídy odchází úplně celá třída dětí.  Většinou bývá ve třídě Červené klubíčko pár mladších dětí, které do školy ještě nejdou a pár dětí si naopak školu o rok odloží a také zůstanou. Letos však odejdou úplně všichni. Třídní učitelky jim proto připravily velké slavnostní rozloučení a pasování na školáky. Bohužel z pochopitelných důvodů bez účasti rodičů. Přesto nám rodiče zase skvěle pomohli. Maminka jednoho školáka upekla dětem velké dorty s cukrovou fotkou celé třídy,  další maminka nádherně zachytila slavnost na fotografie a nezištně je poskytla ostatním rodinám. Oběma moc děkujeme.

Byla to třída správných kluků a holek a my pevně věříme, že se ani ve škole, ani v životě neztratí! Tak šťastnou cestu, prvňáčci!


Čvn 29, 2020 | Kategorie Aktuálně, Úvodní stránka
bottom