Nevaříme, ale jíme…

Ve školce se rozeběhly přípravy na rekonstrukci školní kuchyně. Plány na kompletní rekonstrukci školní kuchyně, která je téměř původní z roku 1976, se připravovaly asi tři roky.  Letos zřizovatel plány posvětil a rekonstrukci zařadil do svého investičního programu. Těšíme se na  novou kuchyň, vybavenou novými moderními technologiemi a pracovním komfortem pro naše kuchařky, i když to znamená několik měsíců intenzivních stavebních prací se vším, co k tomu náleží.

Jediný problém máme s tím, že musíme dětem zajistit náhradní stravování. V této „neobvyklé“ době, kdy většina pardubických základních škol nevaří, byl problém o to větší. S velkou úlevou jsme proto přijali nabídku ze Základní školy Pardubice – Dubina, která pro nás bude pár následujících týdnů vařit teplé obědy.  Děkujeme.

Stravování dětí bude asi vypadat trošku jinak, než jsme byli zvyklí, ale v mimořádných podmínkách se musí přijmout mimořádná řešení :-).  Všechny informace ke změnám, týkajícím se školního stravování, dostali rodiče emailem.

Tak to všichni společně vydržme a v září už budeme vařit v úplně novém kuchyňském provozu :-).

 


Kvě 20, 2020 | Kategorie Aktuálně, Úvodní stránka
bottom