Obnovení provozu školky

Ve středu 16. 12. 2020 opět otevíráme a těšíme se na děti. Po dohodě s KHS Pardubice a na základě jejího rozhodnutí můžeme po 8 dnech s malými provozními úpravami otevřít naše třídy dětem. Nákaza nemocí covid-19 zasáhla 9 zaměstnanců a další 3 poslala do karantény. Bohužel pozitivní testy dětí hlásí i rodiče ze tří testovaných tříd.

Úplný návrat do normálního stavu proto očekáváme až po Vánocích, kdy bychom chtěli obnovit provoz v takové podobě, jako byl před uzavřením. Rodiče všech dětí mají podrobné aktuální  informace v e-mailu.

Přejeme si, abychom posledních pár dnů před svátky zvládli bez dalších zdravotních komplikací a věříme, že v novém roce už svitne naděje na lepší dny!

Děkujeme všem rodičům našich dětí za skvělou spolupráci a milá slova podpory a pochopení!


Pro 15, 2020 | Kategorie Aktuálně, Úvodní stránka
bottom