Hurá do školky!

V pondělí 25. 5. 2020 v 7,00 opět otevíráme naši školku dětem.  Po dlouhých 10 týdnech se konečně vracíme zpátky do našich tříd, na naši krásnou zahradu.  Něco bude stejné, něco bude jinak. Doufejme, že přísná opatření jednou zmizí a budeme zase volně dýchat. Teď to v našem společném zájmu musíme vydržet a dodržet vše, co je nezbytné pro naše zdraví a naši bezpečnost.

Pravidla pro provoz naší školky obdrželi všichni rodiče elektronicky, budou rovněž zveřejněna v prostorách mateřské školy.

Těšíme se na děti, na jejich zážitky a vyprávění z dlouhých „nedobrovolných prázdnin“, těšíme se setkání s rodiči, i když zatím bude spíše „distanční“.

Doufáme, že nám bude přát počasí a užijeme si všechny letní radosti, které naše školka nabízí!

Kvě 19, 2020 | Kategorie Aktuálně, Úvodní stránka