Pojďme na zahradu!

První  den v novém školním roce přinesl přírodě tolik očekávaný déšť, ale dětem moc radosti neudělal.Po dlouhých prázdninách se těšily na naši zahradu, pro velké louže a mokré trávníky však musely vyrazit na procházku.  Předpověď naštěstí vypadá příznivě, pěkné dny na zahradě si určitě ještě užijí. A co je tam tolik láká?  Určitě naše letošní novinka, dřevěné přístřešky. Vrbové stavbičky, ve kterých si děti rády hrály, nevydržely horká a suchá léta a uschly. Zvolili jsme proto trvanlivější náhrady, které už nemusíme zalévat :-).  Inspirovali jsme se divokým Západem a skautskými tábory. Na zahradě tak stojí dvě indiánská teepe, u studánky pak dvě skromné chatičky s venkovní kuchyní.  Jak si je děti zabydlí a kam je v nich jejich fantazie zavede, záleží už pouze na nich samotných.  My si jen přejeme, abychom s dětmi mohli na naši krásnou zahradu chodit co nejčastěji a co nejdéle!


Zář 03, 2018 | Kategorie Stalo se
bottom