OZNÁMENÍ O UZAVŘENÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY

Provoz mateřské školy bude od pondělí 16. 3. 2020 dočasně přerušen.

Rada města Pardubic dnes (12. 3. 2020) na svém jednání schválila dočasné přerušení provozu všech mateřských škol zřizovaných statutárním městem Pardubice s účinností od pondělí 16. 3. 2020 ze závažných organizačních příčin v souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19.

Doporučujeme zákonným zástupcům dětí  ponechat děti doma už od pátku 13. 3. 2020 a využít mateřskou školu tento den jen v nejnutnějším případě.

Mateřská škola vydá rodičům dle potřeby potvrzení pro možnost čerpání ošetřovného.

O vývoji situace vás budeme informovat na webových stránkách mateřské školy a rovněž elektronicky e-mailem.

Věříme, že tato preventivní opatření pomohou zvládnout nepříznivou zdravotní situaci.

Bře 11, 2020 | Kategorie Aktuálně, Úvodní stránka