Rekonstrukce v Oranžovém klubíčku

Na nové sociální zařízení pro děti jsme dlouho čekali. Díky pochopení a podpoře ze strany zřizovatele mohlo dojít ke kompletní rekonstrukci dětské šatny, WC a umýváren, sociálního zázemí pro učitelky, dětské pracovny a úložných prostor ve třídě. Stavební práce byly rozsáhlé a trvaly tři měsíce. Stavební firma STAKVO pracovala s pochopením pro ostatní provoz mateřské školy, ochotně spolupracovala na drobných úpravách projektu i při dolaďování detailů v interiéru. Vybavení od firmy LOKKI pak dodalo celé rekonstrukci tu správnou tečku.

Od pondělí 2. 12. se děti vrací do krásných a funkčních prostor, které jistě přispějí k tomu, aby se zde dobře cítily.

Všem, kdo se podíleli na podařené rekonstrukci sociálního zázemí ve třídě Oranžové klubíčko, moc děkujeme!


Lis 28, 2019 | Kategorie Aktuálně, Úvodní stránka
bottom