Rozloučení se školním rokem

Poslední letošní společné setkání dětí a rodičů na školní zahradě se opět vydařilo.Krásné počasí, plno rodičů, hudební vystoupení dětí s Michalem Maredou, plné stoly dobrot ze školní kuchyně, kunětické nanuky a tuněchodské mléčné dobroty, to byla náplň červnové zahradní slavnosti. Po společném programu se rodiče s dětmi rozešli po celé zahradě a užívali si herních prvků, vody u studánky i vodníkova pramene. Některé děti a jejich rodiče tu byli naposledy, jejich kroky míří do základní školy. A někteří se k nám i se svými čerstvými prvňáčky přišli znovu podívat a zavzpomínat.   Je fajn vidět, že se jim u nás líbilo a že se k nám rádi vrací.  Všechny malé i velké teď čekají krásné a dlouhé prázdniny, odpočinek, nové zážitky, nová setkání. Tak ať se všem vydaří podle jejich přání!


Čvn 21, 2017 | Kategorie Úvodní stránka
bottom