Setkání se zájemci o Montessori třídy

Mateřská škola pořádá dvě schůzky pro nové zájemce o umístění dítěte do Montessori třídy.

První setkání s názvem Co je Montessori proběhne v pondělí 26. února 2018, od 16,30 hodin ve třídě Modré klubíčko.

Zájemci o naše Montessori třídy se zde dozví o základní filozofii vzdělávání v systému Montessori i to, jak Montessori pedagogiku  uplatňujeme u nás.

Druhé setkání na téma Praktický život a elipsa bude v pondělí 19. března 2018 od 16,30 hodin ve třídě Fialové klubíčko. Na schůzce učitelky přiblíží  rodičům dvě oblasti z Montessori pedagogiky, a to „praktický život“ a „elipsu – cvičení ticha, klidu a míru“.

Na setkání je vstup volný (nemusí se nikomu předem hlásit) a bezplatný.

Setkání jsou určena pouze dospělým, bez dětí. Respektujte prosím tuto podmínku, pro nové rodiče a jejich děti připravujeme  jiný společný program, o kterém budeme zájemce včas informovat.

Led 15, 2018 | Kategorie Aktuálně, Úvodní stránka