Setkání se zájemci o přijetí dítěte do mateřské školy

Osobní setkání ve školce nahradíme jinou formou.V těchto dnech se často ozývají rodiče, kteří chtějí přihlásit své dítě k nám do mateřské školy s dotazem, zda a kdy budou moci školku navštívit a prohlédnout si ji. Aktuální epidemiologická situace a nařízení vlády, kterými se se řídíme, neumožňují osobní pozvání nových rodičů do školky.  Neočekáváme, že se situace natolik zlepší, že by to v jarních měsících bylo možné. Proto připravujeme alternativní řešení v podobě online schůzky, kde se rodiče setkají např. se ředitelkou školky nebo s učitelkami z Montessori tříd a z logopedické třídy.  Setkání plánujeme na konec března nebo začátek dubna. Podrobné informace a pozvánky do MS Teams budou včas zveřejněny na našich webových stránkách.


Úno 01, 2021 | Kategorie Aktuálně, Úvodní stránka
bottom