Setkání se zájemci o přijetí do Montessori tříd

Mateřská škola opět pořádá dvě informativní schůzky pro nové zájemce o umístění dítěte do Montessori třídy.

První setkání s názvem Co je Montessori proběhne v pondělí 4. března 2019, od 16,30 hodin ve třídě Modré klubíčko.

Zájemci o naše Montessori třídy se zde dozví o základní filozofii vzdělávání v systému Montessori i to, jak Montessori pedagogiku  uplatňujeme u nás.

Druhé setkání na téma Praktický život a elipsa bude v pondělí 1. dubna 2019 od 16,30 hodin ve třídě Fialové klubíčko. Na schůzce učitelky přiblíží  rodičům dvě oblasti z Montessori pedagogiky, a to „praktický život“ a „elipsu – cvičení ticha, klidu a míru“.

Účast na těchto schůzkách je jedním z podpůrných kritérií při zařazování přijatých dětí do Montessori tříd. Další podpůrná kritéria jsou uvedena zde.

Na setkání je vstup volný (nemusí se nikomu předem hlásit) a bezplatný.

Setkání jsou určena pouze dospělým, bez dětí. Respektujte prosím tuto podmínku, pro nové rodiče a jejich děti připravujeme  jiný společný program, o kterém budeme zájemce včas informovat.

Led 18, 2019 | Kategorie Aktuálně, Úvodní stránka