Šije celá školka

Co dělá školka bez dětí? Přece šije!Připojili jsme se ke stovkám dalších dobrovolníků, kteří pomáhají se zajištěním roušek pro potřebné. Dohodli jsme se s pardubickým SKP-CENTRUM o.p.s., které zajišťuje sociální služby např. pro lidi v azylových domech a pro lidi bez domova nebo domácí péči o seniory. Ve skladech máme vyřazené dětské povlečení, šicí stroje a šikovné ruce máme taky, a tak můžeme každý den pár desítek roušek ušít. Těší nás, že i školka bez dětí může poskytnout pomoc tam, kde je nyní potřebná. Těší nás, že pracovníkům v SKP-CENTRUM můžeme trošku přispět k bezpečnějšímu zvládnutí jejich nelehké a záslužné práce.

PS: Do SKP-CENTRUM jsme předali 680 roušek :-). Přidali se k nám i někteří rodiče, darovali nám látky nebo nám předali již ušité roušky. Moc děkujeme!!


Dub 06, 2020 | Kategorie Aktuálně, Úvodní stránka
bottom