Sobotní brigáda

Listopad dokončil své poctivé dílo a listí zasypalo celou zahradu.Letos se ho opravdu „urodilo“ a ze stromů se sneslo k zemi neuvěřitelné množství. Děti hrabaly co mohly, ale listí nepřemohly :-). A tak jsme požádali o pomoc rodiče. Poslední sobotu před Adventem bylo příjemné počasí, tak akorát na trochu práce a trochu legrace na čerstvém vzduchu. Tu práci zajistili hlavně rodiče, hrabali a odnášeli hromady listí do kontejneru. A tu legraci si zase užily děti, protože kontejner plný listí je lepší než všechny dřevěné průlezky dohromady. Kdy se jim podaří skákat do tak obrovské měkké hromady! A opékání voňavých buřtíků na ohništi už byla jen příjemná třešnička na pomyslném podzimním dortíku. Nakonec se sešlo kolem padesáti ochotných pracantů a díky nim je zahrada čistá a připravená na zimní peřinku. Všem moc děkujeme a jak jsme si slíbili: za rok se zde opět sejdeme!

Lis 23, 2021 | Kategorie Aktuálně, Úvodní stránka