Sport i relaxace v jednom

Děti z Fialového klubíčka navštívili pardubické H-centrum.S nabídkou sportovního dopoledne přišel začátkem listopadu jeden z tatínků. Dětem vše zařídil včetně zajištění dopravy a také zaplatil.  Natěšené děti po příjezdu do centra nejprve posvačily a poté se rozdělily na dvě skupinky. Jedna šla na lezeckou stěnu a druhá na bowling. Po intenzivním sportování pak následovala sauna. Děti vyzkoušely obě, infra i tu parní. Odpočívaly v relaxační místnosti,  po sauně se ochladily v bazénu se studenou vodou a pořádně se napily osvěžující limonády. Akce se dětem velmi líbila, nakreslily i obrázky, které s děkovným dopisem předaly štědrému tatínkovi – iniciátorovi a sponzorovi. Super nápad, super akce, děkujeme!

Lis 26, 2021 | Kategorie Aktuálně, Úvodní stránka