Sportovní den ve školce

V pátek 2. června dopoledne se školní zahrada hemžila desítkami sportujících dětí.Zdravým pohybem jsme tak oslavili Den dětí. Na deseti různých stanovištích děti běhaly, skákaly, házely, překonávaly překážky, střílely z kuše, jezdily slalom…. Nikdo s nikým nesoutěžil, proto se všechny děti radovaly z vlastních úspěchů a fandily svým kamarádům a kdo to nezvládl sám, tomu jsme trošku pomohli. Sportovní disciplíny dětem vysvětlovaly studentky ze sousedního gymnázia, které nám také přišly na pomoc. Sladkou a osvěžující tečku po namáhavém dopoledni udělal ovocný nanuk.  Překvapením pak byla návštěva Radka Nečase a Lukáše Kotase, dvou pardubických basketbalistů, kteří všem dětem na závěr předali symbolické „zlaté“ medaile.  Malí i velcí si sportovní dopoledne opravdu užili, možná si ho na podzim znovu zopakujeme.


Čvn 08, 2017 | Kategorie Stalo se, Úvodní stránka
bottom