Startujeme….

Vítáme všechny děti a jejich rodiče v novém školním roce!První školní den je velká událost pro malé i velké, pro nově příchozí i pro ty „zkušené“. Z letních  bezstarostných radovánek si všichni si musíme přivyknou na pravidelný režim a soustředit se na tu spoustu povinností, které nás čekají. Něco zůstane stejné, něco se změní. Pro děti to budou možná jiné třídy, jiné učitelky nebo noví kamarádi. Pro nás dospělé to budou přísnější bezpečnostní opatření, více obezřetnosti a možná méně pohodlí, než jsme byli zvyklí. Svět se mění a my se měníme s ním… Dobrou zprávou je, že se do školky opět vrací pohádky, koncerty, výlety, cvičení v tělocvičně, zahradní akce s rodiči a mnoho dalších příjemných zážitků, na které jsme byli ještě nedávno zvyklí. Máme velkou naději, že letošní školní rok bude pestrý, dynamický a přinese spoustu radosti dětem i nám dospělým. U nás v Klubíčku pro to uděláme maximum. Tak ať se nám to podaří!

Zář 01, 2021 | Kategorie Aktuálně, Úvodní stránka