Týden otevřených dveří 2018

Mateřská škola Klubíčko „otevírá své dveře“ všem zájemcům o přijetí dítěte do našeho zařízení od září 2018. V týdnu od 9. do 13. dubna 2018 mohou rodiče navštívit mateřskou školu a dozvědět se vše potřebné ke svému rozhodnutí o zápisu dítěte do naší školky.

Program týdne je následující:

  • v pondělí od 16,00 hodin proběhne informativní setkání se ředitelkou mateřské školy a prohlídka všech tříd. Na setkání se rodiče dozvědí vše potřebné o zápisu, o vzdělávacím programu mateřské školy a jejím provozu.  Na tato setkání jsou zváni pouze rodiče, bez dětí.
  • od úterý do pátku se pak mohou rodiče domluvit s třídními učitelkami na návštěvě konkrétní třídy. Potřebné kontakty na učitelky dostanou všichni účastníci pondělní informativní schůzky.

Srdečně vás zveme na návštěvu a těšíme se na všechny, kteří nás v tom to týdnu navštíví!


Úno 02, 2018 | Kategorie Aktuálně, Úvodní stránka
bottom