Týden otevřených dveří v Klubíčku

Mateřská škola Klubíčko „otevírá své dveře“ všem zájemcům o přijetí dítěte do našeho zařízení od září 2019. V týdnu od 8. do 12. dubna 2019 mohou rodiče navštívit mateřskou školu a dozvědět se vše potřebné ke svému rozhodnutí o zápisu dítěte do naší školky.

Program týdne je následující:

  • v pondělí od 16,00 hodin proběhne přátelské informativní setkání se ředitelkou mateřské školy a prohlídka všech tříd. Na setkání se rodiče dozvědí vše potřebné o zápisu, o vzdělávacím programu mateřské školy a jejím provozu.  Na toto setkání jsou zváni pouze rodiče, bez dětí.
  • od úterý do pátku se pak mohou rodiče domluvit s třídními učitelkami na návštěvě konkrétní třídy. Potřebné kontakty na učitelky dostanou všichni účastníci pondělní informativní schůzky.

Srdečně vás zveme na návštěvu a těšíme se na všechny, kteří nás v tom to týdnu navštíví!


Led 21, 2019 | Kategorie Aktuálně
bottom