V plném provozu…

První den nového školního roku je za námi. Co nás v něm čeká? Určitě spousta pozitivních věcí, třeba to, že konečně vaříme v nové moderní kuchyni. Náročná rekonstrukce, trvající čtyři měsíce, je u konce.  Pozitivní je i to, že můžeme (alespoň zatím) fungovat v relativně normálním provozu. Budeme více dbát na hygienické návyky a více hlídat zdravotní stav dětí i dospělých, budeme více a častěji větrat a desinfikovat, odpustíme si některé akce, kde bychom se potkávali s mnoha lidmi a budeme k sobě ohleduplní a zodpovědní. Když to zvládneme, a není to tak moc obtížné, tak děti ani nepoznají, že kolem nás stále poletuje neviditelný nepřítel. A budeme doufat, že nikoho z nás ani z našich blízkých nenavštíví.

Všechny třídy už mají připravené nápadité a zajímavé programy pro děti, plné pestrých a různorodých činností. Naplno využijeme všechny možnosti, které nám nabízí dobře vybavené třídy, krásná zahrada a blízké i vzdálenější okolí. Užijeme si školní rok tak, jak to jenom půjde. Věřím, že bude úspěšný pro nás, učitelky, pro vás, rodiče i pro všechny naše děti!

 


Zář 02, 2020 | Kategorie Aktuálně, Úvodní stránka
bottom