Vaříme v novém…

Rekonstrukce školní kuchyně úspěšně skončila.Po čtyřech měsících, plných rušné, prašné a hlasité stavební aktivity, je hotovo. Zastaralý a nevyhovující kuchyňský provoz nahradily moderní a výkonné kuchyňské stroje, které usnadní fyzickou práci  a urychlí přípravu jídel pro děti. Všechny prostory s původní poškozenou dlažbou a obklady dostaly nový kabátek – velkoplošné obkladačky a dlaždice usnadní úklid.  Až vychytáme drobné „kosmetické vady“, tak bude vše jak má být. Naše poděkování patří pracovníkům všech firem, podílejících se na stavbě. Pracovali s vědomím, že jsou v mateřské škole. V době, kdy zde byly děti, se snažili, aby jejich činnost nenarušovala běžný chod školky. Vycházeli nám vstříc se všemi našimi požadavky a potřebami, které se v průběhu stavby vynořovaly.  A v závěru akce, pár dnů před koncem prázdnin, udělali maximum proto, abychom 1. září mohli začít vařit.  Přejeme si, aby všechny nové stroje a přístroje hladce fungovaly a abychom už mohli jen vymýšlet, co dobrého v nich dětem uvaříme.


Zář 02, 2020 | Kategorie Aktuálně, Úvodní stránka
bottom