Volná pracovní místa

Mateřská škola Klubíčko vyhlašuje výběrová řízení na pracovní pozice asistent pedagoga a školní asistent. Pozice budeme obsazovat od září 2017 na dobu určitou, na jeden školní rok. Požadujeme kvalifikaci podle zákona č. 563/2004 Sb., § 20 – asistent pedagoga. Pedagogické vzdělání  a praxe ve školství je výhodou. Nabídky žadatelů bez odpovídající kvalifikace budou ihned bez zpětné vazby vyřazeny.

Nástupní plat je od 17 000 Kč, podle typu vzdělání a délky praxe.

Pracovní náplň asistenta pedagoga: pomoc a podpora dítěti se speciálními vzdělávacími potřebami v běžné třídě. Pracovní náplň školního asistenta: personální podpora organizace vzdělávání dětí ve všech třídách a školní administrativa. V nabídce uveďte, o kterou pracovní pozici máte zájem.

Nabídky přijímáme výhradně elektronickou cestou, na adresu: msklubicko@seznam.cz.  Telefonické informace nebudou z provozních důvodů poskytovány.

Vybraní uchazeči budou osloveni a pozváni na osobní pohovor do mateřské školy, a to nejpozději do konce června 2017.


Kvě 26, 2017 | Kategorie Aktuálně, Úvodní stránka
bottom