Výsledky přijímacího řízení

Ve dnech zápisu do mateřské školy bylo podáno celkem 74 žádostí.Mateřská škola měla k dispozici celkem 39 volných míst, která byla zaplněna. S ohledem na legislativní změny, týkající se přijímání dětí mladších tří let, byly některé děti přijaty s nástupem v měsíci říjnu, listopadu či prosinci.  Všichni zákonní zástupci již obdrželi písemné rozhodnutí či usnesení o výsledku přijímacího řízení.

Pro rodiče nově přijatých dětí připravujeme dvě prezenční schůzky v mateřské škole, kde je seznámíme se všemi důležitými informacemi o programu i provozu školky v příštím školním roce. O termínech schůzek budou rodiče informováni elektronicky.

Výsledky přijímacího řízení jsou zveřejněny na tomto odkazu: https://www.msgrusova.cz/informace-pro-rodice/dokumenty-ke-stazeni/


Čvn 11, 2020 | Kategorie Aktuálně
bottom