Za pár dnů otevíráme…

V úterý 1. září opět zahajujeme provoz školky.Prázdniny pomalu končí a s nimi se chýlí ke konci i bezmála čtyřměsíční náročná rekonstrukce školní kuchyně. Už za pár dnů ztichnou všudypřítomné sbíječky a vrtačky, zmizí zbytky stavebního materiálu a odejdou desítky stavebních dělníků, kteří na stavbě od rána do večera pracovali. Budeme mít novou kuchyň!

Ve třídách bude čisto, uklizeno, nazdobeno, hračky v policích budou natěšené na malé dětské ruce.  Zahrada bude svěží, posekaná, plná hracích zákoutí a čekající na své malé návštěvníky.

Snad to vše není jen sen a opravdu to do konce srpna zvládneme :-).

Od úterý 1. září  2020 se délka provozu školky opět vrací do normálu, tedy od 6,15 do 16,45 hodin.

Brzy na viděnou, těšíme se na vás!

 

 


Srp 18, 2020 | Kategorie Aktuálně
bottom