Zahradní slavnost v Klubíčku

Školní rok pomalu končí, bilancujeme, loučíme se s našimi prvňáčky….Letošní zahradní slavnost se nesla v duchu oslav výročí Česká republiky. Děti ze všech tříd představily  početnému publiku naši zemi a její hodnoty a tradice  svýma očima, svým jedinečným tanečním vystoupením. Program uváděl výtečný moderátor Martin Vencl a pomohl tak vytvořit skvělou atmosféru. Sérii tanců otevřel Večerníček a pohádkové postavičky z českých pohádek. Následovaly ho dětské lidové písničky Kolo, kolo mlýnský, Kalamajka, Já husárek malý a Červený šáteček.  Naše dětství provází již celá desetiletí a jistě si je zpívali i naši prarodiče. Děti nezapomněly ani na české sportovní úspěchy a pozdravily diváky zvučnou fotbalovou znělkou Oléé, oléé, oléé, vyhrajeme!  Na něžnou notu nás poté převedla  Svěrákova píseň Čechy krásné, Čechy naše. Vzápětí rozezněla celé nádvoří zvučná Vejvodova polka Škoda lásky. Program uzavírali malí  trampové Na hradě Okoři a zároveň naše úžasné Děti ráje, kterým to určitě všechno vyjde… Děti zaslouženě sklidily veliký potlesk a ovace.  Horké odpoledne pomohla zvládnout Kunětická zmrzka a dobroty ze školní kuchyně. Školní zahrada byla plná lidí až do podvečerních hodin.

Tak sbohem, starý školní roku. Vítejte, krásné a dlouhé prázdniny!

 


Čvn 26, 2019 | Kategorie Aktuálně, Úvodní stránka
bottom