Zamáváme prázdninám…

Do začátku školního roku zbývá  jen pár dnů.Po prázdninách přivítáme zpátky naše děti, které budou jistě plné zážitků, opálené, možná vyšší o pár centimetrů. Do školky přijdou i nováčkové, pro většinu z nich to bude první velký krok do světa, kde už není táta s mámou, ale parta stejně starých malých kamarádů, plných obav a očekávání: jaké to tam bude? nebude se mi stýskat? co tam budeme dělat? nebudu se bát?

Na všechny naše děti čekají čisté a naklizené třídy plné krásných hraček a zajímavých pomůcek, laskavé a chápavé učitelky, připravené pomoci dětem nejen v prvních dnech po prázdninách, ale kdykoli to budou potřebovat. Mohou se také těšit na spoustu zajímavých činností, které je jistě zaujmou i naučí něčemu novému.

Těšíme se na děti, na jejich rodiče, na nadcházejících deset měsíců, kdy se budeme takřka denně potkávat a společně strávíme  hodně času. Přejeme si, aby ten čas byl pro nás pro všechny příjemný, užitečný  a plný obohacujících zážitků.

Vítáme vás!

Srp 26, 2018 | Kategorie Aktuálně, Úvodní stránka