Září je za dveřmi, začínáme….

Za pár dnů, vlastně už za pár hodin, začne nový školní rok.Netrpělivě očekáváme loňské i nově příchozí děti. Jakpak se měly o prázdninách? Jestlipak nám vyrostly? Těší se do školky? Budou slzičky nebo statečně zamávají rodičům a půjdou si hrát?  Určitě je už rodiče připravují a povídají si s nimi o tom, jak to bude ve školce fajn!  Všechny třídy jsou pečlivě uklizené a připravené na nový start. V každé třídě najdou děti něco nového, co pro ně jejich učitelky přes prázdniny připravily. I zahrada je zase o trošku lépe vybavená, a vůbec, s dětmi máme spoustu plánů, na které se všichni těšíme. Věříme, že prvních pár náročnějších zářijových dnů společnými silami zvládneme a pak už to zase hladce poběží jeden týden za druhým…..   Tak na viděnou v pondělí 2. září 2019.


Srp 30, 2019 | Kategorie Aktuálně, Úvodní stránka
bottom