Knižní dárky od rodičů

Rodiče nám pomohli s rozšířením třídních knihovniček.Strmý nárůst cen a nezbytné šetření se nevyhnulo ani našemu školnímu rozpočtu.  Svítit a topit prostě musíme a na nákupy nových pomůcek a knížek pro děti už letos moc nezbývá. Naštěstí máme v Klubíčku skvělé rodiče, které jsme požádali o pomoc. Nabídli jsme jim možnost darovat podle seznamu od paní učitelky do třídy svého dítěte některou z uvedených knížek. Na knize je pak věnování, abychom věděli, od koho jsme ji dostali. Naše prosba se setkala s velkou odezvou, rodiče si ochotně rozebrali knížky ze seznamů, zakoupili je a předávají do tříd. Díky této rodičovské solidaritě přibydou do dětských knihovniček desítky kvalitních dětských knížek, se kterými bude radost pracovat.  Vstřícným rodičům našich dětí moc děkujeme!


Lis 09, 2022 | Kategorie Stalo se, Úvodní stránka
bottom