Mikulášská nadílka v Klubíčku

 

V pátek 3. prosince zabloudil na zahradu naší školky čert. Trochu nás překvapilo, že byl sám, bez Mikuláše a bez Anděla a také, že přišel o dva dny dříve. A protože zvědavost byla větší než strach, a z okna vypadal podle dětí „docela dobrácky“ ☺, pozvali jsme čerta blíž.

Někteří odvážlivci se ho zeptali, kde nechal Mikuláše a Anděla, někteří se s ním vyfotili, ale pro všechny děti přišlo Nebeskou poštou malé sladké překvapení. Čert nic nepopletl a na nikoho nezapomněl. Několik dětí si vzalo nadílku přímo od něj a na oplátku mu podalo ruku, jako slib konání všeho dobrého po celý rok! Většina znala i nějakou písničku nebo básničku pro čerta, a tak všichni nakonec odešli docela spokojení.

V Klubíčku máme samé prima děti a ani dospělí nemají moc hříchů ☺, tak se po zvládnuté Mikulášské nadílce můžeme společně těšit na Vánoce.


Pro 06, 2021 | Kategorie Aktuálně, Úvodní stránka
bottom