Na lyžích

Sněhu je jako šafránu, ale v Hlinsku se lyžuje!Naštěstí existují sněžná děla a díky jim mohou děti pod vedením zkušených lektorů ze společnosti Ski Fanatic trénovat své lyžařské dovednosti.  Pro mnohé z nich jsou to „první krůčky“ na lyžích, pro některé již opáčko z minulých let. V okolí Pardubic se sníh vyskytuje velmi vzácně a tak odpolední  výlety do Hlinska přináší dětem mimo jiné i pravé zimní zážitky.  Po absolvování lyžařského kurzu děti zvládnou vyjet vlekem na kopec a sjet samostatně celou sjezdovku. A to je fajn, protože všechno, co se naučí, mohou zúročit při dalších rodinných návštěvách horských středisek u nás i v zahraničí.  Snad nám zima nadělí sníh a dopřeje dětem lyžování i v příštím roce.

Úno 04, 2024 | Kategorie Stalo se