Na návštěvě ve škole

Předvánoční návštěva v Montessori škole nás potěšila.Letos máme v Montessori třídách malinko předškoláků, proto i tradiční setkání se staršími kamarády ve škole bylo takové komorní. Ani trochu jim to však neubralo na radosti ze shledání, vždyť některé děti spolu strávily v Klubíčku několik společných let.  Budoucí prvňáčci si se zájmem prohlédli  třídu, do které po prázdninám možná nastoupí. Montessori prostředí je jim blízké, protože ve školce to mají podobné.  Zapojili se do připraveného programu a vyzkoušeli si, jaké to je být žákem základní školy. Díky laskavému přijetí, příjemnému klimatu třídy i ochotě starších školáků se jistě budou do první třídy v Základní škole Montessori Pardubice těšit.

Pro 01, 2022 | Kategorie Stalo se, Úvodní stránka