Na návštěvě

Budoucí prvňáčci navštívili Montessori školu.Ve škole je laskavě přivítala paní učitelka Radka a provedla je celou krásnou budovou školy. Děti pozorně poslouchaly, ale nejvíce se těšily na své kamarády do prvního trojročí.  Setkaly se s nimi vzápětí a vzájemné vítání bylo radostné.  Na koberečcích byly připravené aktivity a naše děti se bez zaváhání zapojily do práce. Starší kamarádi jim trpělivě pomáhali a ve třídě panovala klidná a pohodová nálada.  Bylo zřejmé, že děti jsou si zvyklé navzájem pomáhat. Paní učitelka konstatovala, že by je všechny s radostí v září přivítala ve své třídě.

Zápis je za pár týdnů, tak uvidíme, do jaké školy nakonec zamíří. Montessori škola je určitě nadchla a mohla by být tou správnou volbou.

Led 30, 2024 | Kategorie Stalo se