Noc ve školce

Jednou za rok jsou ve školce děti i v noci.A to tehdy, když se budoucí prvňáčci loučí se školkou a chtějí si užít poslední společné dobrodružství. Tak to bylo i v noci z pátka na sobotu.  Na děti čekala podvečerní hostina se zmrzlinou, nealko přípitkem a bohatou večeří, velké pátrání podle tajné mapy pokladů s mnoha úkoly, i dětská diskotéka. Večerní cesta setmělou školkou pak navodila tu správnou atmosféru pro pohádku a usínání se světýlky kouzelných náramků. Ráno byl čas na snídani podle přání – nabízely se jahodové řezy,   tvarohový cheesecake, moravské koláče, ovoce, mléko džus…  To vše jim připravily starostlivé maminky.  Po snídani se děti zase vrátily do svých domovů.

Šestnáct předškoláků si tak užilo poslední velký společný zážitek před prázdninami a rozchodem do pardubických základních škol.

Čvn 26, 2023 | Kategorie Stalo se