Školní akademie 2023

Se školním rokem jsme se rozloučili tradiční zahradní slavností.Už několik let s výjimkou covidových přestávek pořádáme na konci školního roku velkou zahradní slavnost. Její nedílnou a očekávanou součástí je školní akademie – přehlídka vystoupení všech dětí ze všech tříd. Kratinké pohybové skladbičky potěšily a dojaly všechny diváky z řad rodičů, prarodičů, sourozenců a možná i dalších členů početnějších rodin.  Naskytl se jim krásný obrázek toho, co dokáže čas. Jak z malinkých tříletých dětí vyrostou šikovní a samostatní předškoláci, kteří v září s aktovkou na zádech vykročí do školy.

Po úspěšném vystoupení dětí nabídla školka občerstvení z naší školní kuchyně (aby rodiče ochutnali, co připravujeme dětem), stánek se zmrzlinou, která v tom horku přišla vhod a celou zahradu se všemi vodními prvky, průlezkami i stinnými lavičkami.  Zábava pomalinku končila, když se obloha zatáhla spustil se déšť.  Počasí nám tak přirozeně ukončilo zahradní slavnost a vlastně i celý školní rok.  Byl bohatý, zábavný a náročný. A my už se těšíme na ten nový!


Čvn 28, 2023 | Kategorie Stalo se, Úvodní stránka
bottom