Smysly zvířat

Děti měly možnost zblízka se potkat se s živými zvířaty. Pracovníci ze záchranné stanice Lipec (Obora Žleby) představili dětem z Červeného a Zeleného klubíčka vybraná zvířata v rámci programu „Smysly zvířat“.  Seznámili je poutavou formou s jejich výjimečnými dovednostmi, které používají ve volné přírodě k tomu, aby si obstarala potravu a sama se co nejlépe ubránila nebezpečí.

Děti měly možnost dozvědět se o životě běžných zvířat s neobyčejnými dovednostmi. Program byl doprovázen ochočenými zvířaty (ježek, potkan, netopýr, sovy, dravci, hmyz, had), o kterých se dozvěděly mnoho nových informací a mohly se jich také dotýkat. Děti program velmi zaujal a s velkým zájmem si užily fyzický kontakt s neobvyklými živočichy.

Úno 17, 2023 | Kategorie Stalo se