Vzdělávací centrum SFÉRA

Pardubické Automatické mlýny otevřely své brány dětem.S velkým očekávání odjížděly děti z Klubíčka do zcela nových prostor ve Vzdělávacím centru Sféra. Sférické hřiště pro předškoláky je netypické a vypadá velmi atraktivně.  Nabídka zcela neznámých aktivit v něm děti okouzlila. Pozorně si vyslechly instrukce lektorky o pravidlech chování v herně, vyzkoušely si rozmanité fyzikální pokusy, hry s barvami, podívaly se na panoramatickou „sféru“ a odpočívaly ve stříbřitých vacích. Půldruhé hodiny uteklo jako nic a byl čas k návratu. Děti dostaly ocenění za příkladné chování v herně a plny zážitků se vrátily do školky. Těšíme se, že nové Sférické hřiště brzo navštíví i ostatní třídy z naší školky. Vzdělávací centrum Sféra je jistě velkým obohacením programové nabídky v Pardubicích, a to nejen pro mateřské školy.

Říj 06, 2023 | Kategorie Stalo se, Úvodní stránka