Zahradní slavnost

Rozloučení se školním rokem se nám skutečně vydařilo.Svět očima dětí – to bylo téma letošní přehlídky vystoupení dětí ze všech šesti tříd. Každá třída připravila originální a veselé taneční představení, inspirované tím, co je dětem blízké, co mají rády. V horkém letním odpoledni tak před stovkami natěšených rodičů, sourozenců, prarodičů a dalších návštěvníků defilovaly budoucí profese a řemesla, roztomilá koťata, malí cestovatelé a soucitní mravenci. Všechny potěšily i veselé děti, tančící na melodii Já s písničkou jdu jako ptáček a pohybová skladbička zahalená do modrých tónů.  Program jako vždy uváděl vtipný a empatický moderátor pan Martin Vencl. Krásné odpoledne pak dále pokračovalo na školní zahradě. O pohodu všech přítomných se postaraly naše paní kuchařky se svojí nabídkou dobrot ze školní kuchyně a paní Monika Pavlisová a její výborná Kunětická zmrzka. Zahrada nabídla dospělým lavičky, slunce i stín, dětem trávníky, průlezky i vodní hrátky.  Konečně byl čas vydechnout a jen tak si povídat…  Školní rok pomalu končí a všichni se těšíme na prázdniny. Tak ať se nám vydaří!

Čvn 25, 2024 | Kategorie Stalo se, Úvodní stránka