Zase spolu

Po dvou letech jsme se opět sešli na tradiční zahradní slavnosti. Školní rok končí a je potřeba se rozloučit nejen s ním, ale i s našimi dětmi, které po prázdninách zamíří do prvních tříd.  Letos jsme se konečně dočkali.  Po dvouleté covidové přestávce jsme mohli zahradu otevřít pro všechny rodiče, prarodiče, sourozence a další přátele a kamarády, kteří si chtějí u nás užít krásné letní odpoledne.  A že se jich sešlo!  Na nádvoří netrpělivě čekali na ty nejdůležitější, na děti ze všech šesti tříd a na jejich letošní vystoupení. Celý program s názvem „ZASE SPOLU“ nám vlídně a vtipně moderoval pan Martin Vencl.  Před zraky dojatých diváků uváděl  jednu skupinku dětí za druhou.  Oranžové klubíčko se obrátilo na sokolské tradice, Žluté klubíčko rozhodilo kolem sebe veselé barvičky, Zelené klubíčko navázalo pestrou duhou. Modré klubíčko rozsvítilo zahradu žlutými pampeliškami a Fialovým klubíčkem se prohnal Jožin z bažin. Červené klubíčko se rozloučilo nádhernými melodiemi Září od Jaroslava Uhlíře a Zdeňka Svěráka a Pátá od Jiřího Štaidla.  Pak už na všechny čekalo občerstvení ze školní kuchyně, malinovka od sponzora pana Švihoríka a kunětická zmrzka. Bleskově se vytvořily dlouhé fronty, naštěstí je dospělí trpělivě vystáli a ti malí si zatím užívaly na zahradě. Nádherné letní počasí ještě umocnilo společnou radost ze setkání a pomohlo nám udělat tu správnou tečku za letošním školním rokem.  Tak zase za rok!

Čvn 27, 2022 | Kategorie Aktuálně, Úvodní stránka